Me pjek pula sjellen me rrym

Shitet nga: Maqin me pjek pula me prush 3 renda 05 Mar 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
punon mir me prush shitet po edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim