Ngrohës me rrymë, mini frigorifer, gjenerator.

Shitet nga: Besnik Paqarizi 13 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
* Shiten 2 ngrohësa me rrymë (numër 3 dhe 4) në gjendje shumë të mirë dhe me qmim shumë të arsyeshëm.

* Kemi edhe një mini frigorifer (Red Bull)

Nxitoni se qmimi është shumë i ulët.

Mund të telefononi në numrin 044 187 294
Viber +377 44 187 294Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim