Ngrohës me rrymë dhe me gaz

Shitet nga: Bledi Lamkaj 23 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kemi një ngrohës me rrymë dhe me gaz.

Çmimi është okazion.

Nxitoni të telefononi në numrin 049 536 161

Produkti nuk është shumë i përdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim