Nxemse - Termo

Shitet nga: Qamil 03 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo me madhesi te vogel ne gjendje te rregullt
Nr: 044412182
045277488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim