Nxemse (Termo)

Shitet nga: Qamil 03 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo ne gjendje te rregullt me te gjitha pajisjet
Nr: 045426369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim