Nxemse akumuluse 3 cop 2x2.5 dhe 1x4.5 kw

Shitet nga: Labi 30 Jan 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punojn mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim