Nxemse dhe ftofje qe varet ne mur

Shitet nga: nxemse 31 Maj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes nxemse te murit si edhe ftofje me digitron e ardhur nga zvicrra


viber whats up +38649876303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim