Pelet

Shitet nga: Emir 25 Jan 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Centrometal 90/110 kw me pelet po bon edhe me dru eshte i perdorun vetem 2 sezon .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim