Radiatorë

Shitet nga: ********* 08 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes radiatorët në gjendje shumë të mirë.Janë me ventila sigurues.

2copë 60cm X 1.80cm
1copë 60cm X 1.60cm
2copë 60cm X 1.20cm
1copë 60cm X 1.00cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim