Shes Alfen

Shitet nga: Burimi 15 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Alfen eshte ne gjendje te mir ika edhe qymkat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim