Shes Kaminèn

Shitet nga: Burim 14 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaminèn me qymka èshtè nè gjendje tè mirè èshtè erujtne shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim