Shes stufen prity dy vjet e perdorun

Shitet nga: Stufa 22 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen dy vite e perdorun me qynga komlet eshte shum e ruajtun si dhe biqiketen peugeot dhe nje pal puma adidas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim