Shes stufen prity dy vjet e perdorun

Shitet nga: Stuf 22 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes stufen prity 2 vite e perdorun me qynga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim