Shitet!!! Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: Sezair Smaili 29 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet eshte ne gjendje shume te mire, i mirembajtur jashtezakonisht ne menyre profesionale, ku edhe munde te shihet ne fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim