Shitet urgjent termoo

Shitet nga: Moni 24 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo urgjent punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim