Shporet ALFA

Shitet nga: Flurim 07 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shpret Alfa n gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim