Shporet Alfa me qmim 210 Euro

Shitet nga: malishev 11 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet 049 830 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim