Shporet prity

Shitet nga: Prity 18 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shoret te vogel prity 2 vjet i perdorur me qynga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim