Shporet

Shitet nga: Petrov 02 Nën 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ne gjendje te mir
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim