TERMO 3,5 KW

Shitet nga: EKREM 24 Dhj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3,5 KW perdorur 2 vjet kablo e gjat 3 m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim