TERMO 6 kw

Shitet nga: Gani 31 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitët termo 6 kw në gjendje të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim