TERMO 6

Shitet nga: Termo 6 29 Dhj 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitët Termo 6 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim