TERMO 6Kw

Shitet nga: Termo PZ 31 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 6 Kw ne gjendje te rregullt.
150 eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim