TERMO E MADHE 4.5

Shitet nga: ALI KRYEZIU 27 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
TERMO ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT ESHTE E RUAJTUR,MADHESI ESHTE 4.5 NGJYR KAFE ME KREM.SHITET PER ARSYE TE MOS PERDORIMI.TE INTERESUARIT LE TE KONTAKTOJN NE NR E TELEFONIT.MUND TA SHIKOJN PA PROBLEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim