Termo

Shitet nga: sami 09 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është në gjendjen të mir punon rregull isht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim