Termo 3

Shitet nga: Dibran 09 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo e 're shumm e runtime vetem nje muj e perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim