Termo (stuf elekrrike )

Shitet nga: shemsettin 12 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
TERMO 3.5 she , Nxemje elektronike, eshte pak e perdorme , ne gjendje te rregullt, nuk eshte e gervishur, krejt pjest e ka ne gjendje te rregullt .
Qmimi eshte 150 euro . Pressim konsumator te sinqert
Gjithashtu kemi edhe TERMO 6she nese jeni te interesuar per Termo 6she ju mirepresim, qmimi eshte sipas marveshjes ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim