Termo

Shitet nga: Shitet 17 Gsh 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo dyshe ne gjendje shume te mire, çmimi 70 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim