Termo

Shitet nga: Andi 29 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 4-she, 5 vite e përdorur +mbajtesen me rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim