Termo 3.5

Shitet nga: agon 18 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo. 3.5 ne gjendje shum te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim