Termo 3.5 kw edhe 4.5kw

Shitet nga: Sedat 21 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3.5 kw 4,5 kw.
Paisjet jan shum te mira , si gjendja e mrendshme si e jashtmja jan gjendeje prefekt , shum
Pak te perdorura
Qmimi 4,5 kw 220
Qmimi 3,5 kw 200
Qmimi per dy termot 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim