Termo 4.5

Shitet nga: termo 4.5 28 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo eshte e perdorur por punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim