Termo 4

Shitet nga: titi 30 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte ne gjendje te rregullt ,qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim