Termo AEG 5 kw

Shitet nga: Ryzhdi 10 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo AEG 5kw shume pak i perdorur posedon komplet paisjet shtes dhe termostatin per leshimin e frymes origjinale dhe kornizen e hekurt per mbatjen e termos me rrota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim