Termo Mk AEG 3.5 kw

Shitet nga: besnik 08 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon mk 3.5 kw , eshte ne gjendje te mire , eshte i vjeter por punon dhe nxen mire, eshte monofaz por mund te behet edhe trefazor..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim