Termo Ngrohese

Shitet nga: Halid 30 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo Ngrohese 4.5 shum shum shum i rujtur. Perdorur vetem 2 muje.Te interesuarit Viber: +37744383084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim