Termo

Shitet nga: Flurim 07 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 4KW n gjendje t regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim