Termo

Shitet nga: Ardian 30 Nën 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje shume te mire 4.5 kw .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim