Termo

Shitet nga: sami 16 Jan 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
punojn o ne gjendje te regullt po ashtu nuk asht shum e perdorur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim