Termo

Shitet nga: avni 30 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon 2.5 (2 e gjys) ngroh shum mir edhe nuk asht e perdorur shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim