hsporet nxemse me dru

Shitet nga: shporet nxemse me dru 25 Jan 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin me dru pakk i perdorur Gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim