kamin - shtufa me dru

Shitet nga: Robert 12 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shtufa e nxemjes me dru, e ruajtuar shume mire. Shtufa eshte e ngjyres se zeze dhe gjendet ne Prizren.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim