shes rradijatorin me rrym

Shitet nga: Burin 04 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Rradijatori edhte ne gjendje tmir dhe punon shuum mir e ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim