shes fadijatorin

Shitet nga: Burim 15 Nën 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes radijatorin e ardhur nga zvicra eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim