shporet

Shitet nga: lindi 24 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendie te rregull firma e shporetit eshte alfa plam eshte i perdoren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim