termo

Shitet nga: sami 26 Sht 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
esht ne gjendje te rregult me rryum 2.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim