Tengjere

Shitet nga: Ekuran 29 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Tengjere te ardhura nga amerika ne gjendje perfekte me termostat e veqant a esht se mund te ziheni dhe me avull pa yndyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim