TERMO MAGNOHROM 3.5 DHE TRUP NGROHES MEGAS

Shitet nga: NTSH ``NELI-LB`` 18 Maj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Përshkrim i sendit:

SHESË TERMO TË MARKESË MAGNOHROM 3.5 4 COPË

ÇMIMI 150 € PËR COPË DHE,

TRUP NGROHËSË ME RYMË DHE GAS KOMPLET ME BOCË - ÇMIMI 50 € MOB.

.045 275 795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim