Aparat i kafes

Shitet nga: Kasam 19 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Aparat i kafes per zyra dhe shtepi. Eshe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim