Aparat per kafe (machiato)

Shitet nga: Kemo 01 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
I ardhur nga Gjermania, eshte ne perdorim.. dhe ne gjendje te mire..


Urgjent..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim